Poznaj Nibylandię24

Styczeń, 2015

Motywy powstania bloga i jego początek

Powstanie niniejszego bloga jest próbą podjęcia tematów społeczno-gospodarczo-politycznych i wydarzeń z nimi związanych, ale w wersji hard, tzn. takiej jakiej nie poruszają mainstreamowe media- bardziej ogłupiające niż faktycznie informujące.

Manipulacja opinią publiczną jest obecnie tak duża, że każdy wysiłek podjęty na rzecz prostowania tej niezdrowej sytuacji, nie jest wysiłkiem na marne.

Przeraża fakt, że polskie społeczeństwo karmione masową papką informacyjną, ślepo ją łyka i przyjmuje za standard. Nie wiele osób kusi się o sięgnięcie do innych źródeł niż pudło zwane telewizorem. Smutne jest, że na podstawie tak nikłej wiarygodności telewizji czy też wszystkim dobrze znanych pismaków, których z szacunku do  Czytelników tego bloga nie wymienię, to właśnie one są głównym źródłem w oparciu o które społeczeństwo wyrabia sobie zdanie na ten czy inny temat.

Jeśli choć jedna informacja na tym blogu będzie dla kogoś zachętą do podjęcia własnych poszukiwań i samodzielnego zrozumienia otaczających go wydarzeń, to uznam, że było warto. Powodzenie sobie i Tobie!

 Luty, 2015

Nibylandia24 pojawia się na FB i jak każda inicjatywa przeżywa swoje pierwsze sukcesy i porażki.

Do Nibylandii dołącza Józek- osoba o nieskrępowanym umyśle, lekkim piórze i bardzo wysublimowanych poglądach.

Reklamy