O autorach

Anna – kilka słów o sobie.

Politycznie niepoprawna, społecznie wrażliwa, wierna swojej religii. Szacunek do ludzi i tradycji ma dla mnie znaczenie pierwszorzędne. Nie wierzę w polskie prawo i kabareton PO-PSL (inne koalicje oceniam równie surowo). Mimo zajmowania twardego stanowiska w danej sprawie, dyskusja i wymiana skrajnie odmiennych zdań jest wg. mnie najlepszym krokiem do zgłębienia wielu tematów.

Zawsze staram się pamiętać, że moja perspektywa jest tylko jedną z wielu.

Impuls do stworzenia bloga dały mi popularne media, które przedstawiają zazwyczaj tylko „wygodną prawdę” i tylko942328_620753804604241_1580888902_n taką, która nijak ma się do  faktycznych wydarzeń. Dlatego TĘ interpretacje mediów odrzucam całkowicie, szukając źródeł niepopularnych, ale opierających się na prawdzie właściwej, a moim celem jest możliwie jak największe rozpowszechnienie informacji, które są sukcesywnie zagłuszane przez mainstream.

Nie namawiam do zmiany zdania, ale namawiam wszystkich do podjęcia wyzwania weryfikowania wielu informacji z tzw. mainstreamowych mediów. Nie namawiam, ale zachęcam do odwiedzania stron i blogów nie stemplowanych popularnym logo i do sięgnięcia po lekturę, która nie zawsze, a może nawet nigdy nie zajmuje bestsellerowych pozycji dzięki potężnej machinie oszukańczego marketingu. Zachęcam do wymiany poglądów, opinii i informacji. W tym upatruje szansę na zrozumienie otaczającego nas  świata, ponieważ wyznaje motto, że człowiek nieświadomy przyjmuje wszystko jako status quo i z braku tej wiedzy dopuszcza do siebie myśli tylko te sprytnie podsunięte przez medialnych geniuszy.

AMilczarek


Łukasz – „Józek”

(opis wkrótce)

Reklamy