W obronie pani minister Zalewskiej

Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska po udzieleniu wywiadu Monice Olejnik jest ofiarą nieustannej syjonistycznej nagonki. Esbecka szmata o pseudonimie Stokrotka zaatakowała panią minister niczym agresywna suka w rui domagając się odpowiedzi na pytanie kto zamordował Żydów w Jedwabnem i w Kielcach. Próbowała zagonić panią minister w kozi róg i wymusić na niej odpowiedź – oczywiście odpowiedź o treści Polacy, bo tylko taka odpowiedź mogłaby dać satysfakcję żydostwu. W Judeopolonii jaką budują nam wszyscy prezydenci po 89 roku z obecnym syjonistą Dudą włącznie Polak ma być uniżonym sługą Żyda i kajać się przed nim oraz przepraszać nawet za zbrodnie, których nie popełnił. Pani minister powiedziała, że jest wiele niewiadomych odnośnie masakry w Jedwabnem i nie udzieliła odpowiedzi oczekiwanej przez Olejnik i jej syjonistycznych mocodawców. Trudno nie zgodzić się z panią minister, tym bardziej, że w roku 2001 na wniosek amerykańskiego rabina ówczesny minister sprawiedliwości Lech Kaczyński zdecydował się na wstrzymanie ekshumacji w stodole w Jedwabnem. Była ona przeprowadzana przez prof. Andrzeja Kolę. Od tamtej pory trwa festiwal kłamstw związanych z wydarzeniami z 1941 roku. Państwo polskie przez lata ukrywało raport prof. Koli i nie zrobiono nic, aby wyjaśnić, jak było naprawdę. Jak twierdzi dr Kurek, tylko rzetelne badania historyczne mogą dać odpowiedź na pytanie o to, co stało się w 1941 roku w miejscowości Jedwabne. Mogą być one podstawą do sprawiedliwej oceny rozegranych tam wydarzeń. Jak stwierdza, ekshumacja jest zgodna z polskim i żydowskim prawem oraz religią. Tymczasem Żydzi wszystkich ludzi, którzy próbują dojść do prawdy o tych tragicznych wydarzeniach oskarzają o antysemityzm a zwolenników ekshumacji, która niewatpliwie mogłaby nas doprowadzić do prawdy oskarzają o ponowne znęcanie się nad ofiarami holocaustu – typowe żydowskie ujadanie, kiedy chcą, aby prawda nigdy nie ujrzała światła dziennego. Przykład pani Zalewskiej kolejny raz udowadnia, że antysemitą jest nie ten kto nienawidzi Żydów, ale ten kogo nienawidzą Żydzi. Pani Zalewska nie obraziła żadnego Żyda i nigdy nie głosiła pogladów antysemickich. Popełniła jednak w oczach żydostwa najgorszy grzech – nie obwiniła za zbrodnię Polaków. 1416526707_b9er3q_600

Waszyngtońskie Muzeum Holocaustu, Światowy Kongres Żydów z prezesem Ronaldem Lauderem na czele, kłamca, bajkopisarz, historyko-histeryk lub histeryko-historyk i polakożerca Jan Tomasz Gross, były minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski oraz śląska pyza, wielbiciel białego proszku wciąganego do nosa, amator gumowych lal – niejaki Durczok (jak nie pamiętacie, bo ostatnio trochę go nie było to ten co przez 20 lat kłamał codziennie na antenie TVN) domagają się natychmiastowej dymisji pani minister. Zarzucają jej antysemityzm albo brak wiedzy – dla mnie oba zarzuty absurdalne. Pani minister ani nie jest antysemitką (nigdy nie powiedziała nic przeciwko Żydom) ani nie jest nieukiem skoro nie potwierdziła żydowskich kłamstw o Jedwabnem i pogromie kieleckim.

Durczok wyzwał panią minister od nieuków a Polaków, którzy rzekomo pomordowali Żydów nazwał skurwysynami. Nie ma żadnych dowodów, że Polacy dokonali tej zbrodni, więc powstrzymaj się niechluju od upierdolonego stołu z wyzywaniem Polaków. Taki jebany flejtuch co nie potrafi wyczyścić stołu próbuje znów zaistnieć i wkupić się w łaski żydostwa oskarżając nas o zbrodnie, których nie popełniliśmy. Skoro on wyzywa nas od zbrodniarzy i skurwysynów bez posiadania dowodów to ja mam prawo nazwać Durczoka narkomanem, zboczeńcem, wulgarnym idiotą zakłamującym historię.

Pani minister stanęła na wysokosci zadania, ale lepiej w ogóle nie chodzić do TVNu.  Czy nie lepiej zastosować taktykę tenisistki Radwańskiej? Po co narażać się na atak agresywnej suki i nagonkę semitów polskich i syjonistycznej miedzynarodówki. Swoją drogą nie wiedziałem, ze kropkę nad i oglądają w Muzeum Holocaustu w Waszyngtonie. Nie wiedziałem, że program oglada również szef Światowego Kongresu Żydów. Światowy Kongres Żydów zaatakował też burmistrza Jedwabnego Michał Chajewski, który rozpoczął akcję zbierania podpisów pod obywatelskim projektem ustawy dotyczącej przeprowadzenia ekshumacji w Jedwabnem.

Gdy będziemy mieli taką panią minister to może nasze dzieci nie będą uczone w szkołach jedynie syjonistycznej wersji wydarzeń. Może dowiedzą się o zbrodniach Żydów popełnionych na Polakach. Może ktoś w końcu nakręci film o tych zbrodniach a nie tylko Ida i Pokłosie. Ciągle wmawia się Polakom, że powinni zmierzyć się ze swoją trudną historią i niechlubnym rozdziałem zwiazanym z mordowaniem Żydów, szmalcownictwem itd. A kiedy Żydzi zmierzą się ze swoimi zbrodniami i przeproszą narody przez nich mordowane?

Panie Durczok, a słyszał pan o żydowskich skurwysynach mordujących Polaków? Kiedy Żydzi i Światowy Kongres Żydów przeprosi Polaków za popełnione zbrodnie?

Żydzi wyłapywali i mordowali Polaków podczas kampanii wrześniowej 1939

Brońmy pani minister bo nie broni jej nikt, nawet członkowie PiSu (to mnie akurat nie dziwi, bo większość z nich to syjoniści). Im więcej odważnych Polaków na wysokich stanowiskach tym lepiej.

Prezydent Duda dołączył do żydowskiego chóru i również obwinia Polaków za zbrodnie popełnione na Żydach w Jedwabnem i w Kielcach, czego byliśmy świadkiem na ostatnich obchodach rocznicy pogromu kieleckiego. Trudno jednak oczekiwać prawdy od kogoś, kto był uczestnikiem tajnych obrad Knesetu w Krakowie, kogoś kto jest pod wpływem swojej żony Żydówki i teścia poety żydowskiego niekryjącego się ze swoją nienawiścią do Polaków.

11696426_1168493849843860_6842515471864541832_o

 

 

 

 

Reklamy