Apel do uchodźców chcących przybyć do Polski!

Czytając artykuły o nadchodzącej kolejnej fali uchodźców do państw europejskich, w tym również do naszej Polski natrafiłem na Apel do uchodźców pana Jana Pluszkiewicza. Niektórzy czytając ten apel twierdzili, że jego autorem jest osoba, która próbuje oczernić Polskę i kala swoje gniazdo. Mam zupełnie odmienne zdanie, uwazam, że to apel bacznego obserwatora, patrioty, który punktuje negatywne zjawiska występujące niestety w naszym kraju.  Do krytykujących autora tego apelu  dedykuję słowa Cypriana Kamila Norwida:

Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala,
Czy ten, co mówić o tym nie pozwala?

Poniżej treść apelu do uchodźców Jana Pluszkiewicza – dla jednych apelu kontrowersyjnego, ala innych apelu do bólu szczerego. Sami oceńcie!

w-koncu-widze-zgode-w-kwestii-uchodzcow-polacy-boja-sie-ze-uchodzcy-trafia-do-polski-uchodzcy-rowniez-boja-sie-ze-trafia-do-polski

Ukochany uchodźco z bliskiego wschodu, ofiaro ludobójców USA i ich kundli, również z ludobójcami wysyłanymi przez okupacyjne faszystowskie władze III RP. Wybierając swoje miejsce na ziemi nie zapomnij nigdy, że Polska- za sprawą faszystowskich okupacyjnych władz, to obóz zagłady dla ponad 35 milionów Polaków . Po kolei kochany uchodźco. 4 miliony Polaków wyjechało z kraju za chlebem, co najmniej 4 miliony w Polsce jest bez pracy, ok. jednego miliona Polaków pracuje na stażach, i umowach śmieciowych z wynagrodzeniem ok. 200 euro miesięcznie. Do roku 1989 w naszym kraju nie było ani jednej osoby bezrobotnej!! Nie było ani jednej osoby bezdomnej! Teraz jest ponad 300 tysięcy bezdomnych, ok. 8 milionów bezrobotnych, liczę jako bezrobotnych tych, którzy musieli z biedy z braku pracy opuścić kraj! To masz na wstępie takie informacje, a reszta w telegraficznym skrócie!
1. Kochany uchodźco, ofiaro najemnych ludobójców z Polski. W Polsce nie ma żadnego prawa nawet takiego z dżungli. Tzw. wymiar sprawiedliwości, to gorzej jak kloaka sprawiedliwości. Króluje nepotyzm, tatuś, mamusia, zięć, synowa, teść, wujek , ciocia, szwagier, brat, siostra, to są ozdoby kloacznego polskiego wymiaru niesprawiedliwości. Smród korupcji, nepotyzmu, kolesiostwa, czuć 10 km od gmachów Temidy. Sprawy ciągną się latami, czymś całkiem normalnym jest umieszczenie krnąbrnego obywatela w domu wariatów na obserwacji, która może trwać nawet 8 lat! Tak długo trwa obserwacja schizofrenii bezobjawowej. To jest praktykowany sposób izolacji!
2. Spotkanie z policją jest bardziej niebezpieczne niż z naćpanymi bandytami. Bandyta pobije i obrabuje ofiarę. Policja ofiarę pobije, obrabuje i oskarży o pobicie, prokurator napisze akt oskarżenia, sąd wyda wyrok! Niczym szczególnym nie jest zastrzelenie ofiary na komisariacie, lub pobicie go na śmierć, to są zwykłe praktyki! Nalot na dom w porze nocnej to codzienność w Polsce. W środku nocy banda zamaskowanych skurwysynów z wrzaskiem policja, wpada razem z drzwiami do mieszkania niewinnego człowieka, demoluje mieszkanie i mieszkańców, pobili mieszkańców, wybili im zęby, 8 letniemu dziecku łamią rękę! pomylili adresy! Ani jeden policjant po takiej „pomyłce” nie stracił pracy, o skazaniu łobuzów nie ma co mówić!
3. Codzienną praktyką jest zabieranie mienia przez komorników ludziom, którzy nikomu niczego nie są winni. Zabranie traktora sąsiadowi dłużnika to nie kawał a fakt! Można tłumaczyć pomyłką gdy dłużnik nosi takie samo nazwisko jak ofiara, ale jak ofiara nazywa się pan Tygrys, a dłużnik pan Jeleń, trudno się pomylić! Takie sytuacje są codziennością. Komornikom nic się nie dzieje, bo o ich winie decyduje sąd w którym sędziną jest ciocia, teściowa, wujo, albo tatuś komornika!
4. Gdy już uchodźco dostaniesz pracę, to twoje zarobki nie wystarczą na utrzymanie ciebie samego, rodziny nie utrzymasz w tym kraju. Po jakimś czasie przyjdzie do ciebie kurator z policją i zabierze ci twoje dzieci z racji twojej biedy, którą zafundowała ci władza! Rodziny zastępcze, to nowa gałąź gospodarki wymyślona przez PO- PSL, w rodzinach zastępczych ponad 90% tatusiów i mamuś , to dewianci, sadyści, pedofile, kanalie o różnym stopniu skrzywienia psychicznego. Bicie i zabicie „bękarta” przyjętego na chów, prokurator traktuje jako wspólną bójkę „tatusia” z 6- letnim chuliganem! Odbieranie dzieci biednym rodzicom jest substytutem germanizacji, to ten sam wynalazek, w końcu były premier to bękart hitlerowskiego sołdata.
5. Uchodźco, twoje dziecko nie będzie bezpieczne w szkole. W szkołach lekcja katolickiej religii jest przymusem, ponad połowa katechetów to pedofile ukrywani przez kler i przez władze państwowe. Ochrona danych osobowych skutecznie ukrywa nazwisko i wizerunek pedofila w koloratce. Ujawniony pedofil przestałby być zagrożeniem dla dzieci, dla kleru byłby bezużyteczny! Nie mam danych na ten temat, ale moje podejrzenia szacują, że 70%- 80% kleru to pedofile!
6. Uchodźco w Polsce umierają na ulicy ludzie, psy trafiają do azylu i tam ratują im życie weterynarze. Gdy masz pecha i trafisz do szpitala, to mogą ci wyciąć zdrową nerkę zamiast chorej, mogą obciąć ci prawą nogę zamiast lewej i nic nikomu się nie stanie. Utrata życia pod szpitalem, w korytarzu szpitalnym, w poczekalni szpitala, w sali szpitalnej z powodu braku pomocy, jest czymś normalnym, codziennym, normą, praktyką. Specjalista medycyny jest nepotem, jego tatuś, mamusia, ciocia, wujo, teść, etc, pomogli mu zrobić specjalizację, on jest tak głupi, że nie odróżnia lewej reki od prawej i taki bałwan jest doktorem! Uchodźco, niech Allach ma cię w opiece przed takim wymiarem sprawiedliwości, takimi komornikami, taką policją, taką szkołą, takimi lekarzami!
7. Praca, drogi uchodźco. W tym okupowanym kraju zarabia się 1/4 ,1/6 tego, co zarabiają w krajach zachodnich. M.in. Niemcy, Francja, Anglia, Włochy, Hiszpania, Belgia, Grecja, Dania, Norwegia. Ceny artykułów przemysłowych i spożywczych są takie same jak na zachodzie a mimo tego zarobki są 4 razy mniejsze. By „śmieszniej” było, wielkie sieci handlowe nie płacą w Polsce żadnych podatków a mimo tego płacą pracownikom cztery razy mniej niż w swojej sieci handlowej na zachodzie! Uchodźco, tego nie zrozumiesz, bo tego my – Polacy nie jesteśmy w stanie zrozumieć! Przykład LDL, Makro, Cerfura, IKEA etc, etc. w Polsce kasjerka zatrudniona w takich sieciach zarabia 350 euro brutto, w tych samych sieciach na zachodzie, kasjerka zarabia 1600 euro brutto! W Polsce okupacyjne faszystowskie władze zabierają pracownikom 65% zarobków w formie różnych powinności i podatków, na zachodzie zabierają od 25% do 42% .
8. Ukochany uchodźco, Polska to faszystowski kraj, w którym nie ma trójpodziału władzy. W krajach demokracji są trzy władze; ustawodawcza, wykonawcza, sądownicza. W Polsce jest jedna władza, sprawuje ją premier większości parlamentarnej. Władza wykonawcza rząd z premierem na czele, składa się z posłów, czyli władzy ustawodawczej! Sejm – władza ustawodawcza, pełni służebną rolę wobec władzy wykonawczej- rządu! Praktycznie, to władza wykonawcza ustala sobie prawo i ustawy na swoje potrzeby! Rząd mianuje ministra sprawiedliwości od którego zależy kariera sędziów, rząd powołuje prokuratora generalnego od którego zależy kariera prokuratorów. Ta sytuacja wyklucza niezawisłość tzw. wymiaru sprawiedliwości. Rząd powołuje szefów wszystkich- bez wyjątku, instytucji kontrolujących rząd, łącznie z rzecznikiem praw obywatelskich, którego zakres działania ogranicza się do pisania skarg i próśb do instytucji państwowych, bez gwarancji otrzymania odpowiedzi! Wszystkie media o zasięgu ogólnopolskim są w obcych rekach- znaczy nie są polskie, żydowski szmatławiec robi za rządową gazetę!
9. W Polsce politykami zostają ludzie najpodlejszej konduity, złodzieje , oszuści, zdrajcy, notoryczni kłamcy, ostatniego sortu kanalie. Być politykiem w Polsce znaczy być osobnikiem pozbawionym ludzkich cech, być zakłamanym ścierwem zdolnym do każdej podłości i każdego plugawego czynu!
10 Teraz drogi, kochany uchodźco wiesz o Polsce więcej niż inni twoi rodacy, moim zdaniem w Polsce być, to być w obozie zagłady, to faszystowski kraj, to kundel USA zdolny do każdej zbrodni ludobójstwa na zlecenie USA! Czymś całkiem normalnym dla tych okupacyjnych faszystowskich władz III RP byłoby zamordowanie was wszystkich na zlecenie USA. Przypomnę. Okupacyjne władze III RP za rządów SLD- PSL, udostępniły USA za 15 milionów dolarów, katownie w których najęci Polacy na zlecenie fachowców z USA katowali schwytanych patriotów w Afganistanie i Iraku przez ludobójców z USA. Podczas tortur katowani przyznawali się do każdej zbrodni. Ostrzegałem was uchodźcy, teraz róbcie co chcecie. Pamiętajcie, rządy Hansa Franka w Polsce w czasie II wojny, były rajem dla Polaków w porównaniu z rządami faszystowskich okupantów z III RP.

 

Reklamy