Sikorski kontra Macierewicz – świr świrowi przyganiał

Były minister Obrony Narodowej w rządzie PiS Radosław Sikorski (na forach internetowych bardziej znany jako Radek Zdradek, Radzio Kilometrówka, żydowski kochaś) obraził obecnego ministra Obrony Narodowej w rządzie PiS Antoniego Macierewicza (znany jako święty Antoni Smoleński – patron obłąkanych albo Antoni co Rusków pogoni) nazywajac go świrem. Przeprowadza na twiterze sondaże czy miał prawo go tak nazwać, każe wypełniać ankiety czy Antoni Macierewicz to świr czy też stateczny polityk. Antoni nie pozostaje dłużny i celnie ripostuje, mówiąć o Sikorskim, że to skończony szkodnik. Postanowiłem pogodzić obu panów i udowodnić, że obaj zasługują na miano świra. Obaj panowie będąc rusofobami oskarżają się nawzajem o rusofilię, działania na rzecz Moskwy.

Zacznijmy od Radka – obraża innych a używa słów, który trafnie opisują jego samego. Postanowiłem przypomnieć kilka wydarzeń z życia byłego szefa MON i MSZ, które potwierdzają, że on w pełni zasługuje na miano świra.

  1. Po katastrofie smoleńskiej Radosław Sikorski  jeszcze tego samego dnia obwieścił w mediach, że nie było żadnego zamachu a winą za katastrofę obarczył naszych pilotów. Dlaczego drogi Radosławie od razu wykluczyłeś możliwość zamachu ? Ponoć żyjemy w dobie terroryzmu i możliwość przeprowadzenia zamachu na głowę państwa powinna być wzięta w pierwszej kolejności pod uwagę. Nie było przeprowadzone śledztwo, nie miałeś dostępu do czarnych skrzynek – nie przeszkadzało ci to jednak w natychmiastowym wykluczeniu możliwosci przeprowadzenia zamachu. Tak może zachować się tylko ignorant, ewentualnie współorganizator zamachu, który w prymitywny sposób jak najszybciej chce odsunąć od siebie jakiekolwiek podejrzenia albo świr. Nie wiem do końca kim jesteś, więc wybierz sobie jedną z tych powyższych trzech opcji drogi Radku. Kiedy twoja żona Żydówka Anna Applebaum miała awarię gaźnika w swym dżipie doszukiwałeś się zamachu, razem z gazetą wyborczą pisaliście o wybuchu, możliwym zamachu. Razem z GW oskarżałeś polskie drogi i dżipa o antysemityzm bo przecież do twojej śiwrowatej łepetyny nie dochodziła myśl, że Żydówce może po prostu nawalić gaźnik. Musisz przyznać, że twoje świrowanie z wybuchem w dżipie to znacznie grubszy kaliber niż wszystkie wersje Antoniego odnośnie przyczyn katastrofy smoleńskiej.

http://wyborcza.pl/1,75398,7336756,Wybuch_w_aucie_zony_Sikorskiego.html?disableRedirects=true

2. Pamiętasz drogi Radziu jak jednego dnia zorganizowałeś trzy konferencje odnośnie propozycji rozbioru Ukrainy przedstawionej rzekomo Tuskowi przez samego Putina?

Mówiłeś, że Putin zaproponował Tuskowi rozbiór Ukrainy w bezpośredniej rozmowie, za kilka godzin, ze jednak to nie Putin, tylko ktoś inny. Potem powiedziałeś, że takich rozmów nie było jednak. Co kilka godzin organizowałeś konferencję i zmieniałeś zdanie, przedstawiałeś inną wersję wydarzeń. Czy ktokolwiek może jeszcze takiegogo dyplomatołka jak ty traktować poważnie? Musisz przyznać, że ześwirowałeś i pogubiłeś się w kłamstwach.

3. Lubiłeś obnosić się ze swoją rusofobią i szczyciłeś się swoimi sweet fociami z Afganistanu, gdzie ponoć z afgańskimi mudżahedinami strzelałeś do rosyjskich żołnierzy (radzieckich wtedy). Umieszczanie tego typu zdjęć na portalach społecznościowych świadczy niewątpliwie o byciu świrem. Nie wiem czy chciałeś pokazać całemu światu jak bardzo nie lubisz Rosjan a może to świr Antoni ma rację i jako rosyjski agent chciałeś się w ten sposób zakamuflować?

4. Ponoć nigdy nie mówiłeś o tym, że Rosja  powinna przystąpić do NATO. Dziennikarze jednak bardzo szybko znaleźli w archiwach, że jednak miałeś takie pomysły i wygłaszałeś takie mowy.

5. Będąc majętnym człowiekiem oszukiwałeś podatników zawyżając koszty podróży służbowych, oszukiwałeś na paliwku. Musisz przyznać , że tak zachować może się tylko chciwy świr.

6. Uroda Anny Applebaum a właściwie to jej brak świadczą, że musiałeś nieźle ześwirować wybierając ją na żonę. Wiedziałeś, że poprzez ożenek z wpływową Żydówką, córką milionera zapewnisz sobie karierę polityczną – to właśnie cechuje socjopatów, psychopatów, wszelkiej masci świrów – dla kariery i pieniedzy zrobią wszystko.

7. Twój były kolega partyjny Janusz Palikot w swojej książce opisał ciebie jako psychopatę bez uczuć uzależnionego od narkotyków. Palikot twierdzi, że uzależniłeś się od narkotyków będąc w Afganistanie. Skoro nie dementujesz tego i nie podałeś Janusza Palikota do sądu za zniesławienie to mniemam, że Janusz pisze prawdę.

8. Masz wpływy w USA, miałeś obywatelstwo brytyjskie, byłeś ministrem w PiS i w PO (ponoć wrogich sobie partiach ) – jedni mówią, że należysz do CIA, inni, że do MI6 albo do Mossadu, inni tak jak Antoni Macierewicz posądzają o szpiegostwo na rzecz Rosji – muszę przyznać, że trudno nie ześwirować będąc takim szpiegiem obrotowym.

Panie Radku – przypomnij sobie pan hasło „przyganiał kocioł garnkowi”, poniższy tweet pokazuje, ze lepiej najpierw sprawdzić czy samemu się nie jest świrem zanim kogoś obdarzy się tym mianem

13266134_673310679473978_6811247377935797137_n

Przejdźmy do Antoniego Macierewicza i jego szaleństw:

W niemal każdym przeciwniku politycznym widzi byłego członka WSI, agenta Kremla, rusofila. W każdym wywiadzie podkreśla wpływ rosyjskich służb na politykę i gospodarke naszego kraju. Nigdy nie zauważył wpływu innych wywiadów i służb działających na terenie RP. Bagatelizuje obecność i wpływy niemieckiego, izraelskiego wywiadu. Ostatnio ujawniono, że w Polsce wpływowe stanowiska zajmuje 40 tysięcy agentów Mossadu. Dla Antoniego to jest nieistotne – on jako amerykanofil i żydofil widzi tylko rosyjskich agentów i tylko oni stanowią według niego niebezpieczeństwo dla Polski.

Antoni Polskę, wschód Polski nazywa wschodnią flanką NATO – to jego ulubione ostatnio powiedzonko. Na rozkaz USA i Izraela jest gotów stanąć do walki z Rosją choćby dzisiaj. Gotów byłby poświecić tysiące polskich istnień, byle nie zawieść swego sojusznika i dokopać Rosji. Tak jak Konrad Mazowiecki sprowadził do Polski krzyżacką zarazę tak Antoni z ministrem Waszczykowskim nieustannie domagają się amerykańskiego buta na polskiej ziemi – największy zbrodniarz tego świata – USA – to sojusznik Antoniego. Ktoś kto wybiera sobie państwo zbrodnicze na sojusznika i zaprasza jego wojska do siebie ten musi być totalnym świrem.

Nikt tak skutecznie nie skompromitował tezy o zamachu w Smoleńsku jak Antoni Macierewicz. Co tydzień prezentował inną wersję, inne przyczyny zamachu nie mając żadnych dowodów. Występy jego ekspertów często przemieniały się w występy cyrkowców a dzieła kompromitacji dopełnił profesor Jacek Rońda, który przyznał się, ze mówiąc o przyczynie katastrofy „blefował”.  Panie profesorze – blefować to pan sobie może grając w pokera a nie w tak poważnej sprawie.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/ekspert-macierewicza-przyznaje-ze-blefowal-w-tym-dokumencie-nic-nie-bylo,363760.html

Antoni liczył , że przyczyny katastrofy w Smoleńsku podadzą mu na tacy Amerykanie. Myślał, że jego wizyta z panią Fotygą w USA odmieni przebieg śledztwa. Zapomniał tylko, ze udał się do kraju, który sam przygotował u siebie zamachy na WTC w ramach operacji fałszywej flagi. Nie dopuszcza też do swojej głowy, że za zamachem smoleńskim mogą stać służby innych krajów niż Rosji, choćby Niemiec co skrupulatnie przeanalizował niemiecki dziennikarz Jurgen Roth.

Antoni to stuprocentowy rusofob – przypadek nieuleczalny.

Nie wiem, który z tych dwóch panów jest większym świrem, nie mnie to oceniać. Nie zamierzam w tej sprawie przeprowadzać badań, sondaży. Wiem, że obaj panowie nie są świrami pozytywnymi z piosenki Big Cyca „Jak slodko zostać świrem” . Obaj są niebezpiecznymi świrami, a konsekwencjami ich poczynań może być nawet wojna i śmierć tysięcy Polaków.

Przypominam, ze Radosław Sikorski na Ukrainie mówił w Kijowie „albo podpiszecie albo wszyscy będziecie martwi” a Antoni Macierewicz  w swej fanatycznej rusofobii jest gotów uwikłać nas w wojnę. Obaj panowie są świrami, których niestety nie można zignorować. Wpływowy świr podejmujący ważne, kluczowe decyzje dla kraju jest zawsze niebezpieczny.

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/sikorski-albo-podpiszecie-albo-wszyscy-bedziecie-martwi/x77xewx

„Pan Macierewicz po wpływem fobii i nienawiści w stosunku do żołnierzy WSI doprowadził do rozwiązania służby i ujawnienia współpracowników i agentów, co się na świecie nie zdarza. Bolszewicy nie ujawnili agentów carskiej ochrony, a Amerykanie przejęli część służb wywiadowczych i kontrwywiadowczych Adolfa Hitlera. To, co się stało w Polsce, w poważny sposób osłabiło parasol wywiadowczy jaki był nad polskimi wojskami w Afganistanie” – Leszek Miller

http://www.tvp.info/18696010/macierewicz-jest-winien-zdrady-polskiego-wywiadu-i-kontrwywiadu-wojskowego

 

 

Reklamy