UBekistan – Absurdystan

UBekistan – Absurdystan

Żyjąc w Polsce człowiek przyzywyczaja się do towarzyszących mu absurdów i paradoksów w wielu dziedzinach życia. Codziennie wielu z nas zmaga się z absurdami w urzędach, sądach, szkołach, miejscach pracy. Absurdy gospodarcze, polityczne, sądownicze, społeczne już przestają kogokolwiek szokować, dziwić. Jednakże ilość absurdów jakie musiałem przyjąć na klatę ostatnimi czasy lekko naruszyła moją już jakże kruchą konstrukcję psychiczną. Ciężko jest być w dobrej kondycji psychicznej w kraju gdzie absurd goni absurd i zaczyna uchodzić za normalność, za naturalny stan rzeczy. Należę niestety do tej grupy ludzi, która absurdy dostrzega i nie chce się na nie godzić, nie chce ich akceptować ani udawać, że tak ma być i koniec. Ciężko jest udawać, że wszystko jest w porządku jak ma się styczność z poniższymi zjawiskami:

Aborcja w obronie życia

Głodówka w obronie koryta

PSL przeciwko nepotyzmowi

Lider KODu, który nie płaci alimentów w obronie praworządności

Breivik narzekający na nieprzestrzeganie praw człowieka

Obrońcy „demokracji” solidaryzujący się z donosicielami a nie ofiarami donosów

Gwizdanie i chamskie buczenie w Filharmonii Narodowej

Współczucie okazywane rodzinie Kajeta Poznańskiego a nie rodzinie bestialsko zamordowanej

Nagrody pokojowe Nobla dla zbrodniarzy

Popieranie przez hierarchów kościoła katolickiego morderczyni Nadii Sawczenko, gloryfikowanie jej, robienie z niej bohaterki i męczennicy

Szef MSZ uzależniający dialog z Rosją od uwolnienia przez Putina wyżej wymienionej morderczyni

Polacy zachwycający się antypolskimi filmami

Popieranie neobanderowców przez władze Polski, wspieranie potomków morderców swoich przodków jest absurdem wielkiego kalibru (4 miliardy pożyczki dla Banderolandu)

Odbieranie dzieci biednym rodzicom

Czekanie na lakarza specjalistę kilka lat

Rosja rozpoczyna bombardowanie ISIS w Syrii – krytyka syjonistycznych mediów, Rosja wycofuje się z Syrii – jeszcze większa krytyka Rosji przez syjonistyczne media – chcoćbyś niektórym dupę miodem smarował to i tak nie dogodzisz, i tak źle i tak niedobrze.

Aferzyści madryccy (Rogacki, Kamiński) obdarowywani wysokim stanowiskami (Kamiński zrezygnował z KGHM), ale Rogacki w radzie nadzorczej spółki zarządzającej stadionem narodowym pozostał

Feministki stojące w obronie gwałcicieli a nie gwałconych kobiet, demonstrujące z hasłami typu „Zamienimy rasistów na gwałcicieli”

Fundacja Hejtstop szerząca nienawiść

1251630935_by_Jakubcio_600

Dopisujcie absurdy, które was irytują, drażnią, nie pozwalają wam albo waszym bliskim normalnie funkcjonować.  Zdaję sobie sprawę, że moja lista znacznie się wydłuzy w szybkim tempie.

 

 

 

Reklamy