Nie wszystkie Ryśki to fajne chłopy

Do niedawna zgadzałem się z maksymą z komedii „Miś”, że wszystkie Ryśki to fajne chłopy, dopóki na scenę nie wkroczył Rysiek Petru. Ten syjonistyczny bankster o rumuńskim nazwisku z żydowskiej Unii Wolności (tam zaczynał swoją polityczną karierę ) postanowił dostać się do parlamentu. Stanął na czele tworu Nowoczesna.pl, partyjki stworzonej na prędce jak zupka goracy kubek na biwaku. Twór ten ma przyciągnąć osierocone lemingi rozczarowane niespełnionymi obietnicami PO. Samo ugrupowanie to przepoczwarzone PO, na listach tej partii znajdują się byli działacze i politycy związani z PO. Do tej pory Rysiek robił w mediach za wielkiego bankiera, ekonomistę, liberała, eksperta od prognoz ekonomicznych chociaż trafność jego prognoz była mniejsza od przewidywań Cyganki wróżącej ze szklanej kuli i jasnowidza K. Jackowskiego (ten przynajmniej przewidział światowy kryzys w 2008) Rysiek chociaż zjadł wszystkie rozumy nigdy nie ostrzegł ludzi przed nadchodzącym ekonomicznym tsunami , ani przed kryzysem ani przed umacniającym się frankiem.

12074988_623659431096290_364155268810293440_n

Rysiek nie ma żadnego poważnego programu politycznego, gospodarczego, społecznego. Jego hasła sprowadzają się do prymitywnych sloganów i napuszczania jednych grup społecznych na drugie w myśl starej jak świat zasady „dziel i rządź”.  Ostatnim hitem Ryśka jest  podatek liniowy 3×16 . Czy ja już gdzieś tego nie słyszałem? Już sobie przypominam, to panowie z PO kupowali tym hasłem przedwyborczym lemingów 8 lat temu a było to 3×15. Rysiek zmienił 15 na 16 i próbuje złapać na to prymitywne hasełko. Nie chcę tutaj wdawać się w dyskusję czy wprowadzenie 3×15 czy 3×16 przyczyniłoby się w jakikolwiek sposób do pobudzenia gospodarki, nie ma na to żadnych dowodów. Nie chcę tutaj wprowadzać debaty czy podatek liniowy byłby dla Polski dobry czy zły – chcę tylko pokazać jak stare platformiane hasła pojawiają się w nowoczesnej. Hasła Ryśka to kopiowanie haseł PO, ale czemu ja się dziwię skoro Nowoczesna składa się z uciekinierów z PO. Ci panowie mieli 8 lat, żeby wprowadzić podatek liniowy.  Nie zrobili tego mimo, że nikt nie mógłby ich powstrzymać przed wprowadzeniem tego (nawet potwór Macierewicz i Kaczyński nie przeszkodziliby im w tym zadaniu). Podatek liniowy w programie Platformy Obywatelskiej a teraz Ryśkowej nowoczesnej  zachowuje się bowiem jak bohater z piosenki: „Pojawiam się i znikam, taka rola magika”. Widać, że lemingi lubią odgrzewane kotlety i standardowy repertuar obietnic.

Rysiek lubi też powtarzać mądrości swojego guru – Leszka Balcerowicza (prawdziwe nazwisko Aaron Bucholtz) , czyli hasła w stylu praca do śmierci (oczywiście mówią, ze musimy pracować do 70, pracować dłużej, Rysiek i Leszek lubią powtarzać hasła z Instytutu Goebelsa czyli  GUSu oraz z  Lewiatana Mordasewicza i Heńki Bochniarz, że żyjemy coraz dłużej i musimy pracować dłużej ), podniesienie składek zdrowotnych, likwidacja przywilejów.  Jak w mediach pojawia się Leszek albo Rysiek to można być pewnym, że w ciągu kilku minut pojawi się hasło – „musimy zlikwidować przywileje”. Rysiek i Leszek chcą likwidować ochłapy zwane szumnie przywilejami górnikom, emerytom, wojskowym, zwykłym ludziom. Nigdy nie usłyszycie od Ryśka albo Leszka, że trzeba zlikwidować przywileje lichwiarzy, banków, korporacji, supermarketów  – o nie o to to to nie.  Likwidacja uprzywilejowanej pozycji banków, korporacji, supermarketów to oczywiście zdaniem Ryśka i  Leszka armagedon dla Polski.

Rysiek wyspecjalizował się tez w napuszczaniu jednych grup społecznych na drugie, stał się w tym arcymistrzem (stara dobra żydowska szkoła propagandy i dzielenia społeczeństwa). Rysiek lubi napuścić pielęgniarki na górników, byłe łódzkie włókniarki na hutników i górników albo głodne dzieci na katechetki.  Nowoczesny człowiek z nowoczesnej musi być oczywiście antyklerykalny i dobrze byłoby też gdyby był wojującym ateistą. Rysiek chce wyprowadzić religię ze szkół i uruchamia swoją żydowską, obłudną retorykę, że z pensji katechetek można byłoby wyżywić tysiące głodnych dzieci. Jeszcze nie tak dawno posłowie PO i ludzie pokroju Ryśka twierdzili, że w Polsce nie ma głodnych dzieci a prezydent Duda został wybuczany w sejmie za to, ze ośmielił się wspomnieć o konieczności zwalczenia głodu wśród dzieci. Ryśku, mordo ty moja, zaraz ci przypomnę kto jest odpowiedzialny za tysiące głodnych dzieci w Polsce. To twój guru i mentor Leszek Balcerowicz, zwany doktorem Mengele polskiej gospodarki zniszczył polski przemysł, doprowadził do bezrobocia liczonego w milionach, tym samym doprowadzając ludzi do nędzy a ich dzieci do głodowania. To nie katechetka podejmowała decyzje o wyprzedaży polskiego majątku narodowego za grosze, to nie katechetka zniszczyła polskie huty, kopalnie, stocznie, polmosy, browary, cementownie, zakłady zbrojeniowe itd. Obwinianie za głód panujacy wśród dzieci katechetów jest wielkim skurwysyństwem drogi Rysiu.Od kiedy to taki liberał i bankier jak ty i Leszek zaczął myśleć o głodujących dzieciach? Trudno mi dzisiaj znaleźć w Polsce większych żydowskich hipokrytów i manipulatorów jak Leszek i Rysiek. Pomyślałeś Ryśku o tym, że katecheta też ma dzieci i musi je wykarmić? Jak go pozbawisz pracy to jego dzieci też mogą dołączyć do głodujących. Pensja katechety to dwa tysiące PLN a pensja dyrektora banku to niekiedy kilkaset tysięcy złotych. Jak myślisz Ryśku za czyją pensję można byłoby kupić więcej obiadów dla dzieci? Nie pomyślałeś , że to lichwa jest przyczyną ubóstwa wśród milionów ludzi a nie jak to próbujesz wmówić lemingom pensje katechetów.

12003374_1039349162772106_8092217344407466745_n

Drogie lemingi, zagłosujcie na waszego Ryśka a wtedy milionerzy staną się miliarderami a nędzarzy i głodujących zacznie przybywać w szalonym tempie. Każdy kto pamięta początek lat 90 i szokową terapię Leszka wie co mam na myśli.

Ostatnie hasło Ryśka i nowoczesnej.pl to , że poseł ma prawo być w parlamencie tylko jedną kadencję. A niby czemu to Rysiu? Jeśli ktoś działa w interesie narodowym, dla dobra społeczeństwa to dlaczego mam nie wybrać go ponownie? Wolę, żeby prawdziwy patriota zasiadał w parlamencie 7 kadencji niż taki syjonista jak ty przez jedną kadencję. Twoje posłowanie przez jedną kadencję może bardziej zaszkodzić Polsce niż innego przez kilka kadencji. Zgadzam się tylko w jednym z Ryśkiem – do polityki w Polsce pchają się karierowicze i nieudacznicy – niestety Ryśku jesteś potwierdzeniem tego co mówisz. Ekonomista z ciebie żaden, jako sługus banków zmierzasz do parlamentu aby zmieniać prawo pod korporacje i banki. Nie chcę takiej nowoczesności, szczerze to mam jej naprawdę dość.

Dostałeś drogi Ryśku od PKO 2 mln PLN kredytu na kampanię wyborczą. Kredyt ten w żaden sposób nie jest zabezpieczony, dostałeś go pod przyszłe ewentualne dochody w przypadku dostania się do parlamentu i otrzymania subwencji. Czy zwykły Kowalski bez zdolności kredytowej może dostać kredyt? Wiemy kto ciebie Rysiu finansuje i komu zamierzasz zrobić dobrze. Ryśku , wkrótce zakładam partię smierczydowskimhipokrytom.pl , możesz mi polecić jakiś bank, który da mi kilka baniek na kampanię i propagandę?

My też jesteśmy nowocześni i  nie damy się nabrać na twoje slogany, mamy Internet i prześwietlamy twoją dawną i obecną działalność. Katechetka objadająca dzieci i 3×16 to hasła dobre dla leminga, ale nie dla każdego. Rysiu to 21 wiek, nie wystarczy powtarzać hasła sprzed 10 lat, mieć koszulę i garnitur bankiera i nowoczesny autobus aby uwieść tysiące wyborców – to za mało Ryśku.

Powiem ci Rysiu na czym polega nowoczesność w polityce na przykładzie Islandii. Oto wypowiedź prezydenta tego kraju

„Rząd pomógł ludziom i wsadził do więzienia oszustów bankowych – czyli postąpił inaczej niż wszystkie inne kraje”

To jest Ryśku nowoczesne myślenie, ty myślisz archaicznie i powinieneś zmienić nazwę  ugrupowania na sredniowieczna.pl

Reklamy